Hakkımızda

Anka Eldiven olarak müşterilerimize en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak en büyük amacımızdır

Anka Eldiven olarak müşterilerimize en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak en büyük amacımızdır.

2020 yılında Anka Eldiven
olarak kurduğumuz firmamızla
ticari hayatımıza devam ediyoruz.

Ticaret hayatımıza 1976 yılında İstanbul Eminönü uzun sokakta küçük bir dükkânda Özçelik Ticaret olarak hırdavat ürünleri toptan satışı yaparak başlayan iş hayatımız yine Eminönü, Tahtakale caddesi üzerinde bir dükkân daha tutarak devam etti. On beş (15) senenin sonunda Rami gıdacılar çarşısında Özçelik Ticaret olarak bir şube açtık. Bu şubeyi açtıktan yaklaşık 3 yıl sonrasında yine Özçelik Ticaret olarak İSTOÇ Toptancılar Çarşısında bir şube daha açtık. Yine Özçelik Ticaret olarak Maltepe’ye bir şube daha açtık. Bununla birlikte Kozyatağı,  Sahrayicedit ve Göztepe’de 3 şube olmak üzere marketlerimizi açtık.

Image

1976’dan beri süren İstanbul serüvenimizi 17 ağustos 1999 depremiyle birlikte ticaret hayatımızı Trabzon’da sürdürme kararı aldık. Trabzon’un farklı lokasyonlarında devam eden hırdavat ürünlerinin toptan satışına devam ederken Özçelik Ticaret olarak karar verdiğimiz eldiven işimize 2020 yılında Anka Eldiven olarak kurduğumuz firmamızla satışlarımıza başladık.

Sonrasında son zamanlarda teknolojinin de gelişmesiyle birlikte e-ticaret platformlarında satışımıza başladık. Bununla birlikte Türkiye’nin çoğu iline ürün göndermeye başladık. Anka Eldiven olarak iki sene devam eden e-ticaret hayatımızı yine Trabzon’da fiziksel mağazamızı 2022 yılında açarak devam ettik. Şuan da hem fiziksel hem de internet üzerinden devam eden toptan ve perakende satışlarımızı Anka Eldiven olarak müşterilerimize en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmak en büyük amacımızdır.

Misyonumuz

ANKA ELDİVEN Olarak Kendini Sürekli Geliştiren Ve Dinamik Çalışma Arkadaşlarımızla Güvenilir, Yüksek Kaliteli Ürün Ve Hizmetler Sunarak Maksimum Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak.

ANKA ELDİVEN Olarak Önce Şehrimizde Ve Bölgemizde Sonrasında Tüm Türkiye’de Eldiven Gruplarının Hepsinin Olduğu Her Markanın Her Çeşidinin Bulunduğu Bir Mağaza Haline gelebilmek Sonrasında Kendi Eldiven Markamızın Üretimini Yapmak Ve Akabinde Kendi Markamızın İhracatını Yapabilmek En Büyük Hedeflerimiz Arasında Yer Alıyor.

Vizyonumuz

Hakkımızda

Anka Eldiven olarak önce şehrimizde ve bölgemizde sonrasında tüm Türkiye’de eldiven gruplarının hepsinin olduğu her markanın her çeşidinin bulunduğu bir mağaza haline gelebilmek sonrasında kendi eldiven markamızın üretimini yapmak.

Akabinde kendi markamızın ihracatını yapabilmek en büyük hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Bize Ulaşın

+90 (462) 310 03 03
+90 (534) 831 99 48

info@ankaeldiven.com
destek@ankaeldiven.com

Çarşı Mah. Devlet Sahil Yolu Cad.
No:23/A Ortahisar TRABZON